Kim Jestem

Wróżka Katowice – Witam Wszystkich, którzy zechcieli wejść na moją stronę. Jak sądzę nie jest to przypadek. Najczęściej efekt poszukiwań odpowiedzi na pytania, pomoc w problemach, wyjaśnienie okoliczności, które trudno nam zrozumieć. Bardzo się cieszę, że trafiliście na moją stronę.

Nelly Basik – Wróżka Katowice – Kim Jestem

Nazywam się Nelly Basik i jestem potomkinią hinduskiej wieszczki i jasnowidzki oraz polskiego marynarza. Z ich związku przechodzą na kolejne pokolenia niezwykłe zdolności. W każdym pokoleniu była osoba, która dziedziczyła te zdolności, w moim pokoleniu jestem to ja. Mam świadomość, że to dar i chętnie dzielę się nim z ludźmi, którzy szukają u mnie wsparcia. Od lat pomagam ludziom, prowadząc ich przez trudne ścieżki życia , wskazując jakie mogą być konsekwencje ich wyborów. Pomagają mi w tym karty Tarota i karty klasyczne według układów mojej prababki oraz mowa bursztynów, która odzwierciedla połączenie między przeszłości i przyszłością. Bursztyny pomagają również przez magiczny biomasaż oczyszczać zablokowany, zmęczony umysł.

Oczyszczam również otoczenie (biura, domy, mieszkania) z toksycznej energii.

Każdy seans rozpoczynam ustaleniem położenia planet wg daty urodzenia, określam w ten sposób silę osoby i wsparcie duchowe, jakie otrzymuje w dniu narodzin. Określam tak stan fizyczny i psychiczny. Moje karty odpowiadają na każde pytanie. Następny etap to określenie ścieżki życia. Przeszłość, którą odkrywam często jest inna niż to sobie wyobrażamy i dopiero właściwie oceniona pozwala przejść do tworzenia przyszłości. TO BARDZO WAŻNE gdyż często wmawiane są nam błędy, które nie istnieją, są jedynie zapisane w naszej pamięci przez np rodziców.

Karty  często wskazują, aby przed poznaniem przyszłości zacząć od oczyszczenia siebie lub otocznie z toksycznej energii. Toksyczna energia pojawia się bardzo często w wyniku nieświadomego działania w naszym otoczeniu. Seans, który wykonuje ma działanie oczyszczające, pomaga uwierzyć w lepszą przyszłość dzięki poznaniu właściwej ścieżki, której dotychczas nie widzieliśmy.

Zapraszam na spotkanie, także przez stronę na Facebooku
Nelly Basik Wróżka Katowice